Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hány éves korodban kellett...

Hány éves korodban kellett teljes, rögzített alsó vagy felső fogsort csináltatnod?

Figyelt kérdés
Utána jobb lett, jól is áll, el tudtad fogadni az új mosolyodat, tisztán tudod tartani, nem megy be alá semmi, lehellet is jó, stb. stb.?

2021. aug. 12. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Még nem. 29.
2021. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most jött el az idő, hogy már hidat kell csináltatnom :( De nem az egész fogsorra, csak két fogat kell pótolni, 40 éves vagyok.
2021. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Még nem, 65 éves vagyok, és még korona vagy híd sincs, csak pár (3 vagy 4) tömött fogam van.
2021. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg nincs semmi ilyesmim. Az osszes fogam meg van, kiveve a bolcsessegfogaimat, amiket szandekosan huzattam ki.

28/N

2021. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan negyvenes férfit, akinek teljes kivehető készül felülre éppen.
2021. aug. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyik barátom használ teljes felső kivehetőt, 27 éves, és több éve van már meg neki. Nem tudom pontosan mi volt az oka, de azt hiszem volt vmi rendellenesség, ami miatt nem nőttek ki neki.

De észre sem lehet venni, meg nem is gondolná senki, h ennyi idősen ilyen van neki.

Csak véletlenül derült ki számomra is.

2021. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!