Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az első konzultáció után hány...

Az első konzultáció után hány hónap/hét lenne mire felraknák a kész fogszabályzómat? (18 év alatt, tb támogatva)

Figyelt kérdés
Sziasztok! nagyon régóta szeretnék fogszabályzót, de tartok tőle hogy nagyon sokára lenne meg. 18 év alatt, támogatott formában sok idő lenne az egész?

2021. aug. 23. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én áprilisban voltam konzultáción, így szeptemberben rakták fel, közben tömték egy fogamat és egy ki nem esett tejfogat is ki kellett húzni. Tb-s helyeken ilyesmi hosszú a varolista.
2021. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és ezt elfelejtettem, valószínűleg alul-felül kelleni fog.
2021. aug. 23. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben előtte rendbe rakják a rossz fogakat nagyon gyorsan felkerül a fogszabi. Én a fogszabályzó dokimhoz már úgy mentem, hogy nem volt egy lyukas fogam sem. Betömettem mindet előtte :) Április közepén le is vette a fognyomot, május első napjaiban fel is ragasztotta alulra-felülre.

Ja és magándoki útján intéztem.

2021. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!