Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvosom nem vette figyele...

A fogorvosom nem vette figyelembe a mély harapásom fogszabályozásnál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néhány hét van hátra és kész a fogszabályozásom,láthatatlan fogszabályozóm volt. Véletlenül akadtam rá a neten,hogy létezik mélyharapás, és gyanús lett h nekem is az van, mivel kisebb az alsó állkapcsom,mint kellene. azt írták,hogy a felső fogak 1-2 mm-rel takarhatnak rá normál állapotban az alsóra,hát nekem ez 6 mm. Most mit tegyek? Szerintetek teljesen új szabályozás fog majd kelleni? Kértem már időpontot máshoz,hogy ellenőriztessem a dolgot.
2021. aug. 24. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérj időpontot másik fogorvoshoz.
2021. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
SmileZor vagy 3dOrtho? Mert ők nem fogszabályozást csinálnak, csak nagyjából sorba rendezik a fogakat. Én is elmennék máshoz, aki rendes fogszabályzással foglalkozik.
2021. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyik sem :( sajnos az ára is többszöröse volt annak amit ezek az olcsók kínálnak. Azt hittem jó kezekben vagyok :(
2021. aug. 24. 17:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha Invisalgn, akkor sajnálom, mert azzal már lehetséges a harapást is korrigálni, akkor tényleg az orvos hibázott.
2021. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Clearalign volt ráírva azt hiszem.
2021. aug. 24. 18:09
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek én hibáztam azzal,hogy nem tudtam h mélyharapásom van, és h azt is kezelni kellene? Én ugye mondtam az orvosnak h ezt a láthatatlan preferálnám, de nem tudtam h ezzel a fajtával nem is lehet. Szerintem neki kellett volna szólnia,de egy szóval sem említette :( gondolkozom h panaszt teszek a kamaránál
2021. aug. 24. 18:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem volt kezelési terved? Amúgy Fb-on van a Fogszabályzósok klubja csoport, ott írtak a jogi segítségről is ilyen esetekre.
2021. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de volt,készített, ilyen videókat, animációkat hogy fog változni, ebben csak a fogak mozgatása volt a meglévő íven úgymond,szval ilyen harapási rendellenességről szó nem volt. Nyílván ha mondta volna h van jobban utána nézek,csak sajnos vakon bíztam benne,mert évek óta járok hozzá,és nem volt vele gond. Annyira haragszom magamra,hogy ennyire hülye voltam, hogy nem a legjobb szakemberhez mentem.
2021. aug. 25. 10:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor egyáltalán nem kellett gumiznod? Mert harapást csak azzal, illetve műtéttel lehet beállítani. Ha egyik sem volt, akkor tényleg nem foglalkozott vele eléggé az orvos.
2021. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem,semmi ilyen gumizás nem volt. csak a clearalign átlátszó sínek. Nem is mondta ezt a mélyharapást,a neten nézegettem és mértem le hétvégén,h legalább 6 mm takarásban van az alsó. nem tudom elképzelni így a képek alapján,hogy hogyan lehetne ez normális fogállás.
2021. aug. 25. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!