Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » HerrmanOrtho fogászatról...

HerrmanOrtho fogászatról tapasztalat? vélemények? eredmények?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 10:39
 1/3 A kérdező kommentje:
nem volt jó
2021. nov. 5. 18:11
 2/3 anonim ***** válasza:
mi történt?
2022. jan. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát odamentem egy problémával, amit így utólag megértek,hogy nem vállalt el,mert az ő eszközeivel nem sokat tudott volna javítani, (csak műtéttel lehetne),illetve egy speciális eszközzel,de végig azt magyarázta hogy nem érti miért vagyok ott,tökéletes a fogsorom. Közben egy elrontott fogszabályozás után ültem ott,úgy hogy a harapásom még mindig rossz volt, és az állkapocs izületi fájdalmaim és fejfájásom kb nem hitte el,azt mondta hogy semmi köze a harapásomhoz, közben az előző fogszabim hozta ki. Ajánlhatott volna szakembereket,akik segítek rajtam,de magamnak kellett utána járnom, kb ahhoz kerültem akivel régen együtt dolgoztak. Szval leginkább az volt a baj hogy hülyének nézett,mert nem akarta elvállalni,és nem mondta el az igazi okot hogy miért, csak kamuzgatott össze vissza,nagyon kínos volt. Ha rajta múlott volna még mindig fájna a fejem és az állkapocs izületeim, és a kiváltó okok még mindig meg lennének, semmi jó indulat nem volt benne hogy javítson az állapotomon.

két részből állt a vizsgálat, a második alkalommal találkoztam vele,de látszott rajta hogy meg sem nézte a vizsgálati eredményeim, sztem abban a 10 percben nézett rá, amiben megvárakoztatot. Hát 40 e azért nem annyit vártam volna,hogy 15 percig magyarázzák hogy nekem nincs semmi bajom,amikor már majdnem egy éve szenvedtem a fent említett dolgok miatt. Azóta eljuttam más szakemberekhez, akik a fájdalmaim elmulasztották, és más fogszabályzóshoz is,aki azért valamennyire ki tudja javítani a fogsorom.

2022. jan. 31. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!