Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek mit tudok tenni...

Szerintetek mit tudok tenni ezzel a bölcsességfoggal?

Figyelt kérdés

Bal felül már pár éve nő, de még mindig nem tudott kinőni. Tavaly elmentem vele fogorvoshoz, azt mondta, nem kell kiszedni, nem is látja... Hát azóta nagyon összetolta elöl a fogaimat, elég látványos, plusz fáj, feszülnek is a fogaim, főleg este rossz. Mint mikor fogszabályzóval húzatják. Tavaly óta elég sokat fordultak ki a fogaim...


Mit csináljak? Érzem, hogy ott van, csak tolja össze és ha 4 éve alatt nem tudott kinőni (akkor éreztem először), akkor már nem is fog... Ez magánfogászat volt, szerintem oda hiába megyek vissza....


2021. aug. 24. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha 4 éve lusta dög vagy vissza menni egy másik orvoshoz, aki csinált volna röntgent és további tanácsokat adott volna, akkor nem tudok mit hozzászólni, csak hogy így jártál.

Most elmehetsz, kiműtik, és kérhetsz fogszabályzót. :) A saját hülyeséged.

2021. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szájsebésznek kell megmutatni és kiműttetni.
2021. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mehetnél vissza oda? 4 éve volt, azóta változott a helyzet, van ilyen, nézesd meg.
2021. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-3 Nem 4 éve volt, hanem TAVALY, pont egy éve... Utána még jó pár hétig vissza is jártam oda a többi fogammal...


Magán szájsebészeten voltam, szájsebész mondta ezt...

2021. aug. 24. 16:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináltak panoráma röntgent? Azon egyértelműen látszik, hogy elfér-e, vagy sem. Menj vissza, kérj egyet, az alapján a szájsebész/fogszabályzós megmondja, hogy mit kell csinálni.
2021. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Kretén egy fogorvos lehet a tied. Nem mindig igaz, amit ők mondanak. Megmondod neki keményen, hogy vagy kihúzod és eltünteted vagy megmondod hová kell ez üggyel menni vagy jelentelek fel a munkaügynél. Azt ők nem dönthetik el helyetted, hogy kihúzatod a fogad, tömeted vagy javítod.
2021. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem csinált röntgent, közöle, hogy felesleges...


Hát utolsó, inkább elmegyek másik helyre, csak a városban nincs több...

2021. aug. 24. 16:30
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nem csinált röntgent, közöle, hogy felesleges..."


Hát akkor jó hülye. Röntgen nélkül nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy merre nőnek a fogaid. Kerüld messziről.

2021. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Siman kiszedik,menj masik dokihoz :) de ez valoszinu szajsebeszet lesz.
2021. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1 év alatt is változhatott simán a helyzet, de mondjuk én is másikhoz mennék.
2021. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!