Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha be van gyulladva az inyem...

Ha be van gyulladva az inyem úgy meg lehet gyökérkezelni?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor mi a szokás nagyon félek mert egyszer volt olyan hogy nem adott semmi fájdalom csillapítást vagy érzéstelenítést(már nem emlékszem az okra miért) meg gyökérkezelte Ami nem sikerült és szintén érzéstelenítés nélkül fogta és ki húzta

2021. aug. 25. 02:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Először antibiotikumot kapsz, hogy le menjen a gyulladás.
2021. aug. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha elmulik a gyulladás nem fog fájni a gyökérkezelés?
2021. aug. 25. 08:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Utána már hat az érzéstelenítés. Addig nem.
2021. aug. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi. Ha fáj is, nem annyira mint most. S utoljára fáj akkor
2021. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na ilyen orvostól mentsen meg az Isten. Addig nem szokás sem húzni, sem kezelni míg gyulladt. Bár a kérdés nekem nem világos, mert az, hogy az ínyed be van gyulladva az nem egyenlő azzal, hogy a fogad is.
2021. aug. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó az biztos hogy a fogam fáj ha megkocogtatom vagy ragok vele és azon az oldalon az arcom fel van dagadva
2021. aug. 27. 08:17
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem, akkor a fogad van begyulladva, nekem múlt héten volt ilyen és baromira fájt is. Nekem felírtak rá antibiotikumot, az lehúzta a gyulladást, utána a doki elkezdte gyökérkezelni, természetesen érzéstelenítő mellett. Fájt kicsit, de legalább a fúrást nem éreztem.
2021. aug. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó és rosszabb volt mint egy tömés?
2021. aug. 27. 11:30
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem volt rosszabb, de én jól tűröm alapból a fájdalmat, szóval ami nekem csak érzékeny, attól már más van, hogy kiugrik a székből.
2021. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor én már ki ugrottam volna régen mért én nekem meg tömésnél is van hogy egy picit fáj
2021. aug. 27. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!