Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges , hogy átvert...

Lehetséges , hogy átvert volna a fogorvos ?elmentem fogfehérítésre de a lámpát nem rakta oda a számhoz inkább felette volt , a végeredmény sem lett más , pedig fehér fogakat szerettem volna

Figyelt kérdés

2021. szept. 11. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért vert volna át? Neki is az az érdeke, ha elégedetten távozol és viszed a jó hírét...
2021. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valószínűbb, hogy nem elég jó üzletvezető. Ha okosabb lett volna, csinált volna előtte / utána fotót vagy ketten megnézitek előtte és utána a fogszínkulccsal a fog színét. És akkor szó nem érheti a ház elejét, hogy nem lett világosabb a fogad. Saját magadnak ugyanis egy-két-három színárnyalatnyi különbség lehet fel se tűnik, főleg ha hollywoodi csillogó fehér fogakat szerettél volna.
2021. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

6-7 árnyalattal vilagosabbat ígért de én meg 1-et sem veszek észre.

Ismeroseimnek is meséltem hogyan zajlott az egész és ők is mondtak , hogy a lámpát közel a fogakhoz teszik , a doki meg a fejem felett világította

2021. szept. 13. 00:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Miert nem vele beszeltel?
2021. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nem voltam ilyen eljáráson és nem tudtam mi , hogyan megy , meg ugye rendeloi fények ott úgy tűnt mintha feherebb lenne
2021. szept. 13. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!