Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe fog kerülni a gyökérk...

Mennyibe fog kerülni a gyökérkezelés?

Figyelt kérdés

Specifikusan Dr.Nagy Rolandnál érdekelne Siófokon, ha esetleg volt már nála valaki.

Régi tömést előbb majd ki kell szedni(mert egy tömött fogról van szó, amiből a fele tömés kijött), utána jön a gyökérkezelés....Egy alsó rágófogról van szó.



2021. szept. 20. 13:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Valami olyat mondott az asszisztens, hogy elektromosan hatarozzák meg a gyökércsatornákat vagy ilyesmi
2021. szept. 20. 13:38
 2/5 A kérdező kommentje:
És a gyökérkezelés árába már beletartozik az, ha betömi? Vagy azt még külön kell hozzáadni?
2021. szept. 20. 13:41
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Én ez alapján nem tudok rájönni, mennyi összesen egy nagyőrlő gyökérkezelése

2021. szept. 20. 13:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Illetve, ti mit csinálnátok? Küzdenétek ezért a fogért, vagy kihúzatnátok?
2021. szept. 20. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez ott derül ki, mert ez függ attól is, hogy milyen tömés kell, kelle-e pluszban még valamilyen művelet, stb., röntgen,.....

Nálunk úgy van, hogy a nagyörlők gyökérkezelése 24.000Ft., erre jön még a fedőtömés,ami kb. 14.000. vagy 17, az ideiglenes tömés nálunk még plusz, meg ha gyógyszert is rak bele az is, ezek ott derülnek ki. Itt benne van a gyökércsatorna hosszának műszerrel történő meghatározása is. Azt nem tudom, hogy neked mi éri meg, megtartani vagy nem, én ha lehet megtartanám. Nálam a nagyörlő most 50.000Ft volt, de mivel előtte betömte és azt kiszedte, a fedőtömést nem kellett újra kifizetni, akkor az még 14 vagy 17 lett volna pluszban. Ezek az árlisták nem pontosak,ez alapján sosem lehet eldönteni, ahova járok, ott az árlista szerint nem ennyi lett volna, de a plusz dolgokért mind fizetni kell, meg ha már oda jársz egy ideje, akkor ad kedvezményt is.

2021. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!