Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges hogy szájrákom van?

Lehetséges hogy szájrákom van?

Figyelt kérdés
2-3 hete nagyjaból elkezdett nőni a bölcsességfogam, de picit ferdén kifele. Azóta ott hátul van egy fájdalmas afta, ami nem akar gyógyulni. Sajnos utána olvastam és azt írta a net, hogy ha egy afta nem gyógyul 7-10 nap alatt az rák. Van már időpontom a dokihoz.
2021. szept. 26. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Jesszus, nem vagy kicsit hipochonder? Ahanyszor nekem volt aftam, mar reg meghaltam volna akkor. Egy afta ugyanugy bacik miatt van, meg a bolcsessegfogad miatt, nem gyogyul meg azonnal, vegyel valami szajoblogetot vagy soval oblogess, attol hamarabb begyogyul. De ilyen hulyesegekre ne is gondolj, hogy rak, mert ez nem normalis, ha csak nem vagy 70 eves es 50 eve dohanyos.
2021. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges-e, hogy szájrákod van? Nézd, mivel bárkinek bármikor lehet szájrákja, neked is, így a válasz igen, lehet. Szerinted van olyan, hogy valakinek biztos nincs valami betegsége? Nincs.
2021. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Nagyobb a valószínűsége, hogy inkább csak nem tud begyógyulni, mivel folyton ráharapsz, vagy az étkezés során megsérül.
2021. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!