Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetseges hogy azert hull a...

Lehetseges hogy azert hull a halajam mert betomtek egy fogamat ugy hogy nem kezeltek ki? Eleg erdeked feluleten kezdett hullni. Mondhatnam mar kopaszodom! Aki tud valamit a temaban kerem irjon. Nagyon be vagyok panikolva

Figyelt kérdés
Konkretan a fejem.bubjan van egy nagyobb hiany.

#hajhullás #kopaszodas a fejteton
2019. dec. 28. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Egy dolog, hogy ez ma a 82. troll kérdés, de egyre idiótább dolgot találtok ki.
2019. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el haziorvoshoz vele teljes verkep
2019. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már a háziorvosnál jársz, kérj beutalót pszichológushoz is. Szükség van rá.
2019. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok segitokesz valaszt adni akkor mast se irjatok. Azzal hogy blamaltok nem sokat segitetek
2019. dec. 28. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem troll. Nekem egyetemen volt egy csoptársam.


Bár nem tudom, hogy neked most kopaszodás-e. De neki foltokba hullott a haja, szerencséjére ő fiú, szóval nem volt annyira vészes, mintha egy nőnek.


Sajnos nem tartom már vele a viszonyt, azt tudom, hogy meggyógyult, de nem tudom mi okozta. De az tuti, hogy volt góckutatáson, mert az tud ilyet okozni, javaslom neked is.

2019. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el a fogorvoshoz, kérd meg, hogy furja ki a fogad, hátha visszanő a hajad.
2019. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kopaszodas talan eros tulzas. De tenyleg egy gocban jelentos mennyisegu elhullt. Es igen megremit. Ami meg a kikezeletlen fogat illeti es a hajhullast igenis lehet kozte kapcsolat. Ugyhogy hiaba is gunyolodsz mig nem vagy tajekozott a temaban.
2019. dec. 28. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt már többször ilyen hajhullásom, durvább, magas lázzal járól gyulladásos megbetegedés (pl. tüdőgyulladás) után.
2020. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!