Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magánfogorvos elszámolhat...

Magánfogorvos elszámolhat nekem tb alapon kezeléseket?

Figyelt kérdés

Fizettem érte. Volt, hogy olyan napokra is be vagyok írva, mikor ott sem jártam, meg olyan orvos, akinél nem is jártam (több rendelt). Covid miatt kérdőívet kellett kitölteni és azon meg kellett adni a tb számodat is.


Egyébként nem értem, hogy hogyan lehetséges ilyen, mikor elvileg csak a körzetishez mehetek ingyen, itt nincs olyan, hogy átvesznek, mint a háziorvos, ezért kötöttem ki itt. Plusz magán klinika...


Nem a pár ezer forintot sajnálom, csak ilyen hogy lehet? Nem fogok reklamálni, bár papíron szerintem ép fogam sincs már.


2021. szept. 27. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

Pedig ez csúnya lehúzás,illene jelenteni nehogy más is így járjon..

Vagy kérdezz rá.

De ha háziorvoshoz mentél azt pl TB térítette.

2021. szept. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Vannak olyan orvosok akik ilyenekkel játszanak.
2021. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hogy jön ehhez a háziorvos? Nem háziorvosnál voltam. Csak meg tudom különböztetni.


Nem ér annyit!

2021. szept. 27. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Miből gondolod, hogy pénzt kapott az ellátásért a TB-től? Az, hogy a lelet fent van az EESZT-ben, nem jelenti automatikusan, hogy fizet érte a TB. 2020 junius óta a magánszolgáltatóknak is kötelező feltölteni a leleteket az EESZT-be. Lehet, hogy csak ennek a nyomát láttad. Nyilván az is lehet, hogy visszaélt a TAJ számoddal, és elszámolta a NEAK felé.
2021. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ügyfélkapu tb autorizáció


Ott megvan, mit és ki számolt el tb-re, milyen gyógyszereket írtak fel stb.

2021. szept. 28. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!