Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem tudom betenni az éjszakai...

Nem tudom betenni az éjszakai fogszabályzóm, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most jöttem haza a fogorvostól, leszedte az alsó fogszabályzóm és adott éjszakait. Nem tudom betenni, valamiért nem passzol, pedig csak most kaptam. Mit csináljak?

2021. szept. 30. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbáltad ott fel a rendelőben?
2021. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az orvos feltette és akkor jó volt. Amikor hazaértem megpróbáltam betenni de nem sikerült:/ kaptam a fogaimról ilyen mintát vagy nem tudom, arra viszont fel tudom tenni.
2021. szept. 30. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Elképzelhető, hogy már most elmozogtak a fogaid, ki sem kellett volna venni. Menj vissza, ha nagyon nem megy.
2021. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma már nem tudok visszamenni, de holnap felhívom őket. Nagy baj, ha ma este nélküle alszom? Azt mondta a fogorvos, hogy ilyenkor fontos minden éjjel viselni, de nem tudok mit csinálni..
2021. szept. 30. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ne erőszakold, ha nem megy, nehogy sérülést okozz vele. Nekem volt kiskoromban 2.5 évig, minden alkalommal könnyen felment. Ezt az éjszakát még kibírják a fogaid, max ha visszaigazodnak minimálisan, akkor úgy húzza majd a drótot az orvos. Mellesleg érdemes lenne felrakatni a metsző- és szemfogaid hátuljára retainert, mert az örökre fent maradhat, és biztosan tartja a fogaidat. Mellé persze kell a sín vagy az éjszakai, de mégis egy tartósabb cucc.
2021. okt. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sikerül visszamenned kérdező?
2021. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elmentünk fogorvoshoz, azóta sikerült feltenni:) köszönöm a válaszokat!
2021. okt. 1. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na jólvan, örülök :)
2021. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!