Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzóm van de...

Kokszoskároly kérdése:

Éjszakai fogszabályzóm van de nem csinál semmit. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy éves kezelést kapok egy éjjeli fogszabályzóval hogy helyre tegye az állkapcsomat mielőtt megkapom az állandót. Már túlvagyok a felén de még mindig nincs tartós változás. Használat után pár percig,óráig máshogy áll a szám de ennyi és ez már az elején is így volt. Amikor visszamegyek ellenőrzésre mindig elmondom hogy nem érzek semmi változást de csak annyit mondanak hogy hordjam így tovább. Kezdek egyre kevésbé bízni ezekben az orvosokban. Szerintetek sz*rjam le és bízzam magam rájuk vagy csináljak valamit?

2019. dec. 6. 22:53
 1/1 anonim válasza:

Nekem is nagyon kesze kuszák a fogaim.

Ugyan ezt tanácsolta az első fogszabályzós orvos, hogy használjak éjszakait.


Meg is vettük jó drágán majd egy idő után nekem is feltűnt, hogy semmi nem változik.

Így elmentem egy másik dokihoz, aki azonnal elkuldott szajsebeszetre hogy kiszedjek a bolcsesseg fogaimat.

És hamarosan fel lesz téve a fogszabályzóm


Szerintem keress fel egy másik dokit és mutasd meg a fogaidat és kérd ki a tanácsát.

Mint utólag megtudtam, éjszakai fogszabályzót a rendes levétele után szokták adni, hogy a fogak ne csusszanak vissza a helyukre, de önmagukban nem kepesek túl sokat mozdítani a fogakon, csak ha kissebb hibák vannak a fogak elhelyezkedésében

2019. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!