Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS-ben SZTK-s fogászaton...

SOS-ben SZTK-s fogászaton tudnak pótolni kitört fogat?

Figyelt kérdés

Az egyik fogam teljesen kitört már csak kis maradék van ott.

Az a vicc, hogy voltam fogászaton előtte 2x, sőt állítólag a röngetn felvétel se mutatott semmi bajt a doki szerint, de rá másnapra történt a kitörés és azóta több részben tört le sajnos, mert ismét eljutni nem tudtam az időben. Viszont egy másik fogamat is véltem kitörni de az szerencsére nem az egész, de nagyon fura hogy ennyire törnek ki a fogaim mikor semmi baj nem volt eddig velük. Van egy mások fogam is ami baromira fáj néha, de nem lett jól megcsinálva, be lett tömve de ugyanúgy fáj ott. Sajnos pót fogakra nincs pénzem viszont sztkba ilyen kezelés miatt félek ismét elmenni de muszáj lesz. Max ha pótfogat nem is tudnak csináltatni, valahogy addig is helyretenni ott hogy ne lityegjen ott semmi és az íny is jó legyen ott. SZTKban TB-re megtudják csinálni hogy ott újra legyen fogam és a többit is ami fáj?



2021. okt. 1. 03:02
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Nem. A fogpótlás legalább 3 hónapos folyamat.
2021. okt. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
A pótlás, nem TB támogatott, SZTK-ban is fizetős.
2021. okt. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Tudnak. Fizetős. Több hónapig tart amíg elkészül.
2021. okt. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen de ez ott is fizetős.

Nekem is kitört nem régen, csak pici csonk maradt én magánba mentem az ár kb ugyanaz és 10 nap alatt kész lett.

Gyökérkezelés,a gyökércsatornába csap majd rá a porcelán fog.

2021. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok még azt lehagytam,hogy attól is függ mekkora csonk maradt.Nekem először,mikor még volt elég kiálló rész felépítette a doki. Igazából az egész fog kivül egy tömés volt (de nem látszott szép volt), ez töredéke volt árban a porcelánnak,és 2 évig tartott.
2021. okt. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!