Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Leesett a gumi ligatúra a...

Leesett a gumi ligatúra a fogszabályzóról és csak egy hónap múlva tudok menni a rendelőbe, lesz valami gond?

Figyelt kérdés
Fogmosás közben leesett és nem vettem észre, sehol nem kaptam meg így biztos, hogy a lefolyón lement. Pont felül a középső metszőfogamról esett le, hülyén és nézz ki és fura érzés is, hogy nincs rajta a gumi. De a legfontosabb, hogy történhet változás a fogsoromon emiatt? Holnap megpróbálom felhívni a rendelőt, ma már nem mert estefelé van és tuti nem veszik fel, bár holnap se reménykedek sokban, mert egy hónapban csak 2-3szor van a rendelőben a fogorvos.

2021. okt. 1. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudsz, hogy felhivod.

Brekettrol esett ki?

2021. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, még volt ilyen, hogy félig lement, de akkor visszatudtam rakni, viszont most meg se kapom hova esett.
2021. okt. 1. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!