Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő lenne mire felrakjá...

Mennyi idő lenne mire felrakják a fogszabályzóm?

Figyelt kérdés

16 vagyok, januárban már 17 leszek.

Újra bele akarok vágni ebbe, ugyanis már 2018-ban volt egy fogszabályzóm ami kivehetős. (drót szerű) aztán az volt egy évig, majd bejött ugye a vírus és azóta nem mentem vissza:/ most mit lehetne tenni?

oda mennék és? vinném a papírom? A röntgen izét? meg ezeket?

Vagy minden előröl kezdődne?


Tehát egy nap csak menjek oda és álljak sorba időpont nélkül és mondjam meg mi a helyzet? Vagy előre kéne kérnem időpontot újra? Vagy mi?


És mennyi idő alatt raknák fel?

Ha már úgy lenne, hogy jöhet az állandó


Ezt a mennyi időt úgy értem, hogy gondolom elő kell készíteni nekik a fogszabályzóhoz való dolgokat, ezek mennyi időbe telnek?


Nektek, hogy volt? Most azokhoz lenne a kérdésem akiknek van ezzel tapasztalata


Mindenre kiváncsi vagyok!

Mit ettetek, hogy mentetek oda, hogyan készültetek fel stb.

Fáj -e?



Illetve nem befolyásolja az, hogy fellül az utolsóelőtti fogam hiányzik? (Hátul)


Köszönöm előre is!:)


2021. okt. 3. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Időpontot kérj. Általában kérni szokták az új röntgent,hogy 1 éven belüli legyen,de hely függő. Lenyomatot vesznek. Mész majd a ragasztási időpontodra (kb 2 hét mire kész lesz a fogszabi)felragasztják ez 1,5óra szokott lenni és ennyi utána meg havonta jársz aktiválásra.
2021. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Termeszetesen idopontot kerni kell, ez alap, de mar covid elott is igy volt, nalunk legalabbis.


Nekem 3 honap volt mire az elso konzultaciotol szamolva felkerult a fogszabalyzom, allami helyen. Mondjuk azt hozzatennem, hogy se fogat huzni, se semmit nem kellett, csak talan a fogkovet szedtek le, de ugye muszaj rendbetenni a fogakat, mielott felkerul a keszulek, igy ez azert dobhat a varakozasi idon, nem is keveset, foleg, ha bolcsessegfogakat esetleg ki kell muteni, de majd az orvos tajekoztat mindenrol.

Nem faj a felrakas, csak kenyelmetlen, mert hosszadalmas, nekem talan 1,5-2 ora volt.

Elotte ettem rendesen, ahogy szoktam, utana pedig jott a 3 hetig tarto leves-fagyi kombo, mert mast nem tudtam elragni, annyira fajt. Nyugi, valakinek ez csak par nap, en valamiert nehezebben birtam az elso idoket, de ez is mindenkinel mas.

2021. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét válaszolónak!

Az lenne még a kérdésem, hogy lehetséges -e, hogy feltegyék a fogszabályzót attól függetlenül, hogy 2 fogam is hiányzik?:/ felül a leghátsó és az előtt ugye van fog majd előtte megint hiányos?


Ez baj?:s

2021. okt. 3. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Megoldjak, ezert vannak :)
2021. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!