Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segitene valaki jo fogorvost...

Szépnap1977 kérdése:

Segitene valaki jo fogorvost talalni aki altatasban is vegez fogaszati kezeleseket,es nem lehuzos hely illetve baratsagosak?A város mindegy.

Figyelt kérdés
2021. okt. 3. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Az altatás mindenhol drága, csak az kb. 120-200 között mozog, plusz a kezelés ára.
2021. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mihez kell pontosan az altatas? Orvosilag indokolt? Ha indokolt, akkor allamilag is elvegzik, de ha nem, akkor marad a magan. Azert azt tudni kell, hogy a mellekhatasok miatt senki nem fog peldaul egy foghuzashoz altatni, meg ha ki is fizeted azt a 150-200 ezret, tehat attol is fugg, hogy milyen kezeles szukseges.
2021. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Fognak altatni maszekban, ha fizetsz érte, de ahhoz kellenek vizsgálatok is, hogy altatható vagy-e. Megértem aki fél, de az altatásnak többszörös kockázata van annál, minthogy helyi érzéstelenítésben csinálják a kezelést, ami oké, hogy kellemetlen és akár fájhat is kissé, de még mindig jobban jársz.
2021. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy óra altatás, kb 50e. Plusz, a beavatkozás.

Ha mindegy a város, akkor nyugodt szívvel ajánlom. Ő szájsebész is.

[link]

2021. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyes, és hármas.

Én éppen hétfőn voltam egy ilyen beavatkozáson, magánban, de az altatást inkább éber szedálásnak nevezném.

Mindenről tudtam, ami körülöttem történik, de fájdalmat nem éreztem.

Az álkapcsom "hagy némi kívánnivalót maga után", és mivel utolsóelőtti fog húzását terveztük, aminek a gyökere beleért az arcüregbe, kénytelen voltam bevállalni az "altatást".

Semmilyen előzetes vizsgálatra nem volt szükség.

2021. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nálad az csak szedálás volt.
2021. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!