Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés helyett új...

Gyökérkezelés helyett új korona a fogra? Lehetséges?

Figyelt kérdés
2021. okt. 13. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de mi értelme?

Egyikkel nem lehet kiváltani a másikat. Ez két külön dolog.

2021. okt. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a foggyökérrel bajok vannak, annak a kezelése nélkül nem helyeznek a fogra koronát.

Ha a kérésed az, hogy a beteg fogad kezelését megúszod-e a koronával, a válasz az, hogy nem.

2021. okt. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annak mégis mi értelme lenne?
2021. okt. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Természetesen igen. Ki kell húzatni a rossz fogat és hozzá csatolják a másik kettőhöz. A gyökérkezelés nagyon praktikus megoldás, de nagyon drága és veszélyes is pláne ha felső fogról van szó. Én hónapokig szédüléstől és ájulás előtti állapottól szendvetem és az orvosok nem találták az okát és psychikiai betegségnek akarták beadni, de nem hagytam magam es folytattam a kutatást magán klinikán mire kiderült hogy a gyulladt fog okozta, átterjedt az orr és a homloküregekre , és mivel az idegeket eltávolítják már nem fáj, igy gyakran nincs gyanakvás a fogakra.A vérképem teljesen rendben volt. Röviden : én azt ajánlom hogy a rossz fogakat amikre gyökér kezelést javasolnak húzzák ki, olcsóbban is megússzák. Eleve több alkalommal kezelik a gyökeret mire rá teszik a koronát és az nagyon drága mulatság es idővel úgyis be fog gyulladni. Más az ha egészséges fogat gyökér kezelnek, es arra raknak koronákat(hidat). Ha több rossz fog is van, akkor az valószínűleg genetikai és a legjobb megoldás kihúzni őket és műfogat rakni, igy nem megy rá az egészség.

De kinek a pap kinek a papné, mi a fontosabb az egészség vagy az esztétika ? A szervezet, azaz az immunrendszer idővel minden idegen testet megun és megprobalja kilökni, ebbe bele tartozik az implantátum de a kezelt gyökér is.

2021. okt. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!