Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után...

Bölcsességfog műtét után normális a fülcsengés?

Figyelt kérdés

A műtét után egész nap szinte csengett a fülem vagy inkább recsegett de az az érdekes, hogy nem azon az oldalt ahol húzták a fogamat hanem a másikon...mi ennek a logikája? Mondjuk utána szintén egész nap be volt állva a nyakam, nehezen tudtam fordulni meg minden sőt a fejem is hasogatott lehet emiatt? Műtét után érdekes tüneteket produkáltam de mára már jobban vagyok.:D viszont a fülem néha erősen zúg vagy cseng.

Még akartam kérdezni, hogy mikor végzett a kihúzással utána befogta az orromat és kérte, hogy fújjak bele mintha zsepibe fújnék és közel hajolt ilyenkor mit ellenőriznek mert nem jöttem rá?

Voltak:

-Kezdetben hőemelkedés (37.7)

-Majd láz (38.4.)

-Roham szerű hidegrázás, pedig hideg se volt de fáztam és reszkettem

-Fehérre száradt ajkak

-Lassú mozgás mintha lassított felvételben mentem volna és a testem is elég nehéz volt

-Vérzés ugye

-Szédülések

-Sokat nyálaztam aznap de lehet előtte a fogászaton valami más anyag miatt is.:D de mára már elmúlt.

Ezek voltak utána mint mellékhatás? Normálisak ezek ilyenkor?

Tökre ki voltam utána, ilyen rosszul még nem voltam és ezek este fele érkeztek addig rendben voltam...



2021. okt. 14. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:

"Még akartam kérdezni, hogy mikor végzett a kihúzással utána befogta az orromat és kérte, hogy fújjak bele mintha zsepibe fújnék és közel hajolt ilyenkor mit ellenőriznek mert nem jöttem rá?"


Azt nézik, nem nyílt-e meg az arcüreg. Felső fog húzásánál fordulhat elő.

2021. okt. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
4.Köszönöm :)
2021. okt. 14. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!