Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől sípol be a fülem?

Mitől sípol be a fülem?

Figyelt kérdés
Manapság sűrűn veszem észre hogy bezúg, vagy pár másodpercre elkezd sípolni az egyik fülem. Nagyon zavaró. Lehet köze vérnyomáshoz?

2021. aug. 27. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg vérnyomás, mozgással vagy akármilyen sportal, akár sétával elég hamar tehetsz ellene. Amikor hirtelen felállsz valahonnan nem szoktál elszédülni?
2021. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De előfordul egyébként az is.

De ilyenkor leesik? Mert egyébként szedek vérnyomáscsökkentőt 2,5mg-ot, pedig nem magas csak a 24 oras meresen parszor valamiert magasabb volt de az aznapi átlag meg tökéletes volt. Furcsálltam is mivel még 21 vagyok, valamint magamnak még soha az életbe nem mértem magasat bármikor is mértem

2021. aug. 27. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Mozgáshiány életmód szerintem, és nem leesik, hanem a hirtelen "megmozdulás" miatt van jelen. Néhányan adrenalin hiánynak mondják, a mellékvesében termelődik, ez egy hormon ami a hirtelen pulzus és vérnyomás emelkedés hatására képződik, hogy elősegítse azt. Igazából nem is hiány, maximum lassan reagál/képződik.
2021. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Folytatom a story-t...

Mikor elkezdtem edzeni, és már jó 2-3 éve tartott, és abbahagytam egy jó 2 hétre, idő hiánya miatt, jelentkezett ez a probléma, de miután visszalendültem már nem is volt nyoma. Kell az a fránya mozgás:d

2021. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem mondom hogy rendszeresen viszont heti 2szer manapsag eljarok konditerembe plusz az elmult hetekbe kezdtem el futni jarni, jo csak egyszer ketszer volt ra eddig alkalom, nem túl sok, igaz ullo munkat vegzek viszont azt sem mondanam hogy egyaltalan nem mozgok
2021. aug. 27. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Az étrend is közrejátszhat. Zsírok közül választ a jókat/egészségesebbeket, vagy csak szimplán csökkentsd. Plusz néhány vitamin (C,B,E,D, Kalcium-Magnézium, Kálium) szedése rendszeresen:)
2021. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Rejtett gluténérzékenység is játszhat.
2021. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!