Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap húzzák a jobb felső...

Holnap húzzák a jobb felső bölcsességfogamat, annyira félek, fájni fog nagyon? Mennyi esély van rá hogy megnyílik az arcüregem?

Figyelt kérdés

Nagyon hátul van, szinte a torkomnál. El van romolva kicsit szürkés és fájdogál, teljesen kint van évek óta. Mostanában már ha édeset eszek akkor lüktet tőle 2 napig az egész alsó felső fogsorom azon az oldalon, főleg ha fekszek.

Nehezebb dolga lesz az orvosnak hogy annyira hátul van?

Ráadásul ma meg is jött, van rendesen, hallottam olyat is hogy ilyenkor nem jó fogat húzatni. De már túl szeretnék mielőbb lenni rajta.


2021. okt. 20. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
2 napja estem át ugyanezen amit leírtál. Nem kell félned, a szuri után semmi fájdalmat nem érzel majd (ha mégis, azonnal jelezd), csak zsibbadást. A húzás kb 20 másodperc volt, teljesen kint volt nekem is, csak már lyukas volt. Recsegett, ropogott, de nem volt fájdalmas. Utána 1-2 napig kellemetlenebb, de ez normális. Ne aggódj, sima ügy lesz neked is.
2021. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fogorvosom miután kihúzta a fogat, befogta az orrom es kérte hogy fújjak. Ezzel ellenőrzik,megnyílt e az arcüreg. Nem lesz gond!:)

1.voltam

2021. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a választ, kicsit megnyugodtam. Remélem nem fog összeroppanni az enyém sem.
2021. okt. 20. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Rutin eljárás, ne félj. Könnyebb lesz így, hogy teljesen ki van bújva a fog. Én is attól féltem,hogy el sem éri majd, pillanatok alatt kész volt mégis. Sok sikert! Csak bátran:)
2021. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Nem tudom túl vagy-e rajta, de én iszonyúan rettegek minden fogászati hadművelettől.

Ráadásul nekem kinn sem voltak, mind a 4-et ki kellett a helyéről fúrni/feszegetni, majd összevarrni.


Teljesen őszintén mondom, hogy annyira profi volt aki csinálta, hogy ilyen lehető legkevésbé kellemetlen fogászati kezelésem sosem volt. Ne félj!

2021. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, szerencsére túl vagyok rajta.

Kicsit fájt, de azóta mintha újjá születtem volna.

2021. okt. 22. 22:59
 7/8 Czene Sándor válasza:
Nekem ma volt hogy bal felső bölcsesség fogamat húzta ki a fogorvosom nem is fájt egyáltalán annyi hogy kicsit kellemetlen volt. Most annyi a gondom hogy ez 16 óra felè volt és még mindig vérzik. És eddig egyik fogam sem vérzett ennyi ideig.Esetleg erre tud valaki valami megnyugtatót mondani?
2021. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem is vérzett kicsit órákig.

Utána egyszercsak elállt

2021. okt. 28. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!