Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A felső 6-os fogamat ki kell...

A felső 6-os fogamat ki kell húzni, mert tályogos. Azt mondják lehet, hogy megnyílik az arcüregem. Ez nagyon veszélyes?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ki és mire érti, hogy megnyílik az arcüreged, a tályog az a foggyökér tövében egy gennyzacskó, ami nem tudott felszívódni, vagy kiürülni, mert nem jött létre sipolycsatorna, ahol a szájüregbe, a fog mellett kiürült volna.

Veszélyes inkább az lenne, ha nem távolítanák el a fogat.

2008. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Évek óta így van, ez marha jó...:(
2008. okt. 22. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, jobb felső hatos... Kihúzták nagy nehezen, aztán minden rendben is volt, de kb 3-4 óra múlva azt vettem észre, hogy ha befogtam az orrom, akkor is járkált a levegő, elég furcsa élmény volt. Ahhoz tudnám hasonlítani, (ha dohányzol) mint amikor a cigaretta el van törve és csak szívod és nem jön semmi:-.)Visszamentem, majd először egy furcsa "műfogással"összeszorította a állkapocs feletti részt, majd 3 öltéssel összevarrta.És megtiltotta, hogy 2 napig semmiféle Corsodilt vagy hasonlót használjak.
2008. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!