Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 18 éves kor felett hogy...

18 éves kor felett hogy működik a fogszabályozás?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Volt már fogszabályzóm, éjszakai, de nem használt semmit.

A kérdésem az lenne, hogy van még TB támogatott kezelés 18 év felett?

Azt tudom, hogy maga a készülék drága, és nekem kell kifizetni.

De engem az érdekelne, hogy a rendelések/kontroll vizsgálatok árát sem állja a TB állami helyen?

Úgy értve, hogy kifizetem azt az x összeget a készülékre, és vissza járnék bizonyos időközönként rendelésekre, aktiválásra, de ingyenesen. Ilyen már nem létezik?

Valahol olvastam olyat, hogy iskolalátogatási ellenében elvállalnak. Én egyetemista vagyok már, konkrétan Debrecen vagy Nyíregyháza érdekelne.



2021. okt. 21. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tamogatas 18 felett, egyetemistaknak se.

Mindenert fizetni kell, ez van, sajnos nem olcso dolog, de megeri ra sporolni.

Ha mar felraktak a keszuleket, akkor utana 4-6 hetente kell jarni huzasra, az olyan 5-10 ezer forint, rendelotol fugg.

De ugyebar nem csak a fogszabalyzo ara van, ezen kivul elotte van rontgen, mintavetel, rendbe kell tenni a fogaidat, tomes, fogkoleszedes, esetleg huzni, stb stb, ez is mind-mind penz.

De tenyleg megeri :)

2021. okt. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Huuh, hat ez egyébként szomorú. Szerintem a 18 év felettieknek is járna valami kedvezmény, támogatás.

De köszönöm a segítséged!☺️

2021. okt. 22. 01:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En is csak 28 evesen tudtam belevagni az egeszbe, akkor lett ra penzem. De szerintem nem keso soha :)
2021. okt. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 felett marad a sporolas es a magankezeles.
2021. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!