Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Algopyryn vagy Algoflex...

Algopyryn vagy Algoflex szokott nektek jobban hatni fogfájásra?

Figyelt kérdés
Régen az algoflex hatott jobban mikor nagyobb volt mióta viszont kisebb azóta szinte egy alig hat sőt ritka amikor használ. Algopyryn viszont hamar segít és sokáig. De néha meg az algoflex szokott hatni de nem sokáig. A probléma természetesen már kezelés alatt van de sajnos egy darabig még fájni fog az ínyem gyökérkezelés miatt. Tudom ezek nem épp fogfájásra alkalmazott gyógyszerek de azért szokták csillapítani a fájdalmat hatásosan. És most csak ezek vannak itthon. Csak még nem derítettem ki hogy melyik tartósabb.

2021. okt. 22. 12:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Szerintem az algopirin hatásosabb nekem mert már kellemesebben érzem magam mg az algoflexnek kell egy jó idő mire hat.
2021. okt. 22. 12:54
 2/3 A kérdező kommentje:

Mellesleg hogy kell bevenni evés után vagy előtt?

Néha úgy adódik hogy éhgyomorra veszem be úgy mondjuk tényleg nem szokott hatni.

2021. okt. 22. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Be kell tartanod a szabalyzatot, kellettenel tobbet nem vehetsz be, mert ki fog fekelyedni a gyomrod
2021. okt. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!