Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy mossam meg úgy rendesen...

Hogy mossam meg úgy rendesen a fogamat,hogy ne essen ki a tömés belőlle?F24

Figyelt kérdés
Kedden kaptam egy ideiglenes tömést a jobb alsó bölcsességfogamba viszont ott nem merem megmosni azt a fogat mert attól félek,hogy kijönne belőlle a tömés.

2021. okt. 22. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, óvatosan?
2021. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy óvatosan de hogyan?Épp csak hozzáérek vagy azért mossam jobban vagy hogyan?
2021. okt. 22. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még pár napig óvatosan mosd utána mehet rendesen. Azért ne csak épp hozzá erj hanem picit jobban csak ne erővel
2021. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ideiglenes tömés nem esik ki csak úgy. Mossad rendesen, ehetsz is rajta, csak ne ropogósat, meg keményet, pl mogyoró. Ha rendesen megcsinálta az orvos, több hónapot is kibír. Ha kiesik, akkor felhívod az orvost, és az ad egy közeli időpontot, amikor megcsinálja.
2021. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
BEszéltem az orvossal tegnap miután a tömés egy része kiesett és azt mondta hogy ha nem fáj és nem érzékeny semmire akkor nem kell izgulnom és továbbra is marad a megbeszélt időpont a véglegesre.
2021. okt. 22. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!