Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fehér fogtömés után mikor...

Fehér fogtömés után mikor ehetek és ihatok rendesen ?

Figyelt kérdés

A doki nem mondta én meg elfelejtettem megkérdezni, kb fél órája jöttem el, a szemfogam kapott egy kisebb tömés, szurit nem kaptam.


Szívószállal ittam már, de úgy innék már normálisan egy pohárból vagy üvegből :D


2021. jún. 16. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
A mai, modern töméseknél már azért nem mondják, mert elvileg rögtön lehet enni-inni.
2021. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1


Köszi, akkor ezt le is tesztelem :D

2021. jún. 16. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ihatsz bárhogyan.

Ha kaptál érzéstelenítést, akkor addig ben ehetsz, amíg érzed a zsibbadást. Ez a beadásától számítva kb 2 óra hossza.

Nem baj, ha még ma kerülöd a nagyon színes italokat, ételeket, mert egy picit megkaphatják, és mivel elől van, látszódhat, de tulajdonképpen ez már egy kész tömés ennél nagyobb óvintézkedésekre nincsen szükség.

2021. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kétféle fehér tömés van. A fényre kötő után azonnal lehet enni. A másiknál kell várni, talán két órát, de ebben nem vagyok biztos.

Ha a tömést megvilágították lámpával, akkor ehetsz nyugodtan.

2021. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól írja a #4. Én eddig magánrendelőkben csak a fényre kötő fajtákkal találkoztam, sztk-ban a másikkal is. De metszőfogban szerintem a fényre kötő fajta lesz, a másikat csak hátsó fogban szokták használni.
2021. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 Igen fényre kötő fajta volt, sztkban voltam amúgy.
2021. jún. 16. 14:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem fényre kötőnél is 2 órát mondott a fogorvos.
2021. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!