Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Amalgám fogtömést még szoktak...

Amalgám fogtömést még szoktak alkalmazni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 21:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
4.! Engem ebben az egészben az háborít fel, hogy egyik orvostól a másikig mentél 10 éven keresztül, és nem nekik, hanem neked lett gyanús a probléma valódi oka. Ez a szakértelem hiánya az orvosokra nézve, és külön szégyen, ha magánorvos pénzért végez félmunkát. Hiába a saját szakterületéhez ért, máshogy nem annyira, mert az egész emberi testet ismerni kell, mert minden mindennel összefügg! És ez az allergia ráadásul egy ismert dolog, akkor is, ha ritka, szóval már az első orvos is simán számításba vehette volna ezt is. Gondolom, nem viccből veszik át az orvosin az összes diszciplinát még azok is, akik teljesen másra szakosodnak. Aki a gyomorral foglalkozik, annak pláne képben kellene lennie a fogakkal, fogtömésekkel is, még csak nem is agysebészet, mert a szájból kerül a táplálék a gyomorba...
2022. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10-es, Hajdúböszörményben
2023. febr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12-es, csak nem "dr" Kiss Imre csinálta?
2023. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem, Ő nem tudom hogy dolgozik-e még
2023. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sajnos még igen, pedig közel 88 éves már. Még mindig ő a körzetim, mióta van keresetem, miatta kell több tízezreket magánfogorvosokra költenem... Jó, hogy fizetem a tb-t.
2023. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ő is használja az amalgámot? Most én is gondolkozok magánon, mert kelleni fog egy korona, nem lenne kötelező, de ahogy az egyik fogam kinéz.. muszáj leszek megfizetni, még jó hogy van egy kis tartalék pénz
2023. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én utoljára olyan 14 éve lehettem nála, már nem emlékszem mivel tömte, de ki is esett a tömés pár nap múlva. Az volt az utolsó hogy hozzá mentem. Általában Töviskes Máriához járok, de koronát még nem csináltattam, szerencsére nem kellett.
2023. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!