Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért van az hogy 16 évesen...

Miért van az hogy 16 évesen még sok tejfogam van?

Figyelt kérdés

Elöl már mindegyik fogam kiesett, viszont hátul még mindig tejfogaim vannak. És már vagy 4 éve nem esett ki egy fogam se :(

Voltunk már fogászaton de röntgenen látszott hogy ott vannak a maradandó fogak, majd kiesik. Viszont én félek hogy sose fognak kiesni!



2021. okt. 27. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Majd később kifognak esni :)

Szerintem ez genetika

2021. okt. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát Remélem
2021. okt. 27. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor voltatok fogorvosnal? Mostanaban? Csak mert ha ez mar x eve volt mondjuk es azota se tortent semmi, nem artana megint menni.

Azert az furcsa, hogy nem estek meg ki, bar az jo jel, hogy vannak marado fogaid is alattuk.

2021. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyáron mondták legutoljára, akkor volt a röntgen is. Azelőtt is beszéltünk fogorvossal, de mindegyik fogorvos csak mondta hogy majd kiesnek . De szerintem is elég fura hogy nem estek ki, ezért kérdezem itt :c
2021. okt. 27. 20:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendszerint ha a tejfogaid későn bújtak elő, akkor a maradók is sokáig váratnak magukra. Mozogni nem mozog egyik se?
2021. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem mozog

És az a furi hogy nem bújtak ki olyan későn

2021. okt. 28. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Addig örülj ha minél később jönnek mert akkor később is kezdhetnek el romlani a fogaid. Volt egy ismerősöm aki fogyatékos volt de csak tejfogai voltak de szinte mint meg volt neki 40 év fölött.
2021. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem még huszonévesen van 1 tejfogam. :D Nem esett ki, engem nem zavar.

A fogorvos megkérdezte, hogy zavar-e. Mondtam, hogy nem, emiatt nem húzta ki. Észre se vettem, hogy van még.

Szerintem már nem fog kiesni.

Van 1 ismerősöm, akinek kb. 40 évesen is van több db tejfoga.

2021. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!