Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ideiglenes gyökèrtömèst...

Ideiglenes gyökèrtömèst kaptam tegnap. Ehetek bàrmit? Èdessèget is?

Figyelt kérdés

#Gyökèrtömès
2021. okt. 28. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
komoly kérdés?---nem szabad azokkal rágni nekem ezt mondták de ha jót akarsz a fogaidnak kerülöd az édességeket alapból főleg nem gyökértömés utána...
2021. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Komolyan kèrdeztem. Persze nem azon az oldalon ennèm, ahol van a tömès.
2021. okt. 28. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Ehetni csak olyat amit nem kell nagyon harapni, hisz jobb a békesség.

Max pizzát ha nagyon rágni akarsz mert az még könnyű de édességet kerüld mindig, most örülj hogy betömték és nem kitört a fogad..

2021. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez a tömès nem zàr olyan jól, mint a vègleges? Belemehet a fogba pl. az èdes folyadèk?

(kàvè, tea stb.). Kèt hètig lesz benne ideiglenes. Az hisszú idő, hogy semmi èdeset ne egyek, ne igyak...

2021. okt. 28. 13:24
 5/8 A kérdező kommentje:
Mièrt tört volna ki?
2021. okt. 28. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:
4.most kellenek a fogaid vagy sem?...addig muszáj lesz sajnos bár teát, kávé lehet de konkrét édességet inkább ne...kibírod ha nem akkor függő lettél.
2021. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5.Ahogy olvasom gyökérkezelt igaz? nekem az volt és egy gyökérkezelt fog kb mintha üres lenne...szóval rossz fog volt eleve.
2021. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Az ideiglenes töméssel kerülendő a diófélék, kemény dolgok, vastag vagy száraz kenyérhéj, a szalonnabőr stb. (bármi, ami "rágós").

Az édességet is kerülni érdemes, mert ha mégsem zár jól az a tömés, a cukor csak jó a baktériumok szaporodásának.

"Az hisszú idő, hogy semmi èdeset ne egyek, ne igyak..." Ez nettó marhaság. Nem kell az édesség.

2021. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!