Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett az ideiglenes tömés a...

Kiesett az ideiglenes tömés a kiidegelt fogamból, mi a teendőm ilyenkor?

Figyelt kérdés

Holnap kell épp visszamennem, 1 hónap után, hogy lezárja (remélhetőleg), viszont most kicsit ideges lettem, mert nem tudom, hogy mit ehetek/ihatok, mit csináljak vele (meg csak most vettem észre fogmosás után, lehet már több napja így van)

Fájni nem fáj hála a jó égnek, még is ott motoszkál a fejemben, hogy most nyitva van hagyva a fogam, és bármi belemehet



2020. okt. 5. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Műfogsor ragasztót tehetsz bele, egy ezres.
2020. okt. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Holnapig olyan nagy baj nem történhet, egyél óvatosan, a másik oldalon, mást szerintem nem kell csinálni.
2020. okt. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek, igazából azt se tudom, mikor esett ki, szóval most már mindegy (max 2 hétig volt így :'( )

hideg vízre nem érzékeny, majd eszek valami pépesebbet :D csak gondolatilag durva, hogy van egy fog a számban, ami nyitva van és bármi belemehet

2020. okt. 5. 07:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindig nyitva hagyta egy hetet...

Egyszer raharaptam vele egy helyi spec zoldsegre, nem jott ki aztan kiszedte o, vagy lebomlott.

Rizst nem ettem, vagy olyen apro dolgokat,kis magosat meg nem haraptam vele, hanem elvagtam a szendvicset is, es masik oldalon ettem, biztos, ami biztos


De elvileg ragozni nem lehet csak igy.

2020. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nekem 1 hónapra hagyta volna bent az ideiglenest, 2 hétig biztos bent volt :) :) de lehet hogy most jött ki csak ma, mert most fura érzés ott, nem fáj, csak érzem, hogy mint ha tényleg nincs ott a tömés, eddig nem volt így

szóval lehet hogy mák, és nem 2 hétig volt nyitva :D

2020. okt. 5. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenes tömések gyakran ki szoktak potyogni, nincs semmi teendő.
2020. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!