Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért vannak fekete foltok a...

Miért vannak fekete foltok a fogaimon?

Figyelt kérdés
Több fogamon látok ilyen fekete-barnás foltot így mintha a fog vonulatain vonulnának. Viszont a fogorvosom szerint a többi fog nem problémás pedig többször készül röntgen. Engem zavarnak de egy jó ideje járok egy fogorvoshoz viszont nem tudom hogy meglátná ha lecserélném? Szeretném ha nem lennének ilyen foltok a fogaimon és egyenesek lennének mert néhány furán áll egymástól. Most kihúzták 2 rossz bölcsességfogamat, meg van gyökér kezelt fogak is de ezeket is szeretném helye tenni ha már így elkezdtem orvosolni. Van egy fog amit megmutattam de szerinte nincs gond vele és csak a fog formáját érzem viszont én látom hogy ott is van ilyen fekete folt és mintha ott furán tört volna le. Néha a nyelvemmel is érzem ahogy érdes és zavar. Most azért sztkba járok mert nincs pénzem viszont ha lesz zokon vennék ha magánhoz mennék inkább már ha egyáltalán észre veszik? Fogfehérítést is szeretnék csinálni.

2021. okt. 29. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Fényképet tudsz mutatni? Elég nehéz elképzelni a leírtakat.
2021. okt. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!