Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez rothadás vagy elszíneződés...

Ez rothadás vagy elszíneződés a fogaimon?

Figyelt kérdés
Nagyon régen nem voltam fogorvosnál ,egyrészt azért mert félek,másrészt pedig nem tudom fizetni a tb-t (tudom..behajtják majd rajtam ..)és pénzem sincs magánorvoshoz elmenni.Van 2-3 lukas fogam hátul,ha hideg-meleg,édesség vagy savanyú éri belenyilal..pár hete viszont észrevettem,hogy a külső oldala 5 db fogamnak olyan,hogy az ínytől felfelé 1-2 mm-re (tehát nem az íny vonalán,hanem a fogon)fekete csík van rajta..és hiába mosom nem jön le.Próbáltam már szódabikarbónával is ,de az sem hozta le.Tudom ,hogy jóra nem számíthatok,de még is mi ez és hogyan/mennyiért tudnák megcsinálni?Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. jan. 6. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
egyre mélyebben és mélyebben szuvasodik, tömni kell, vagy rosszabb esetben gyökérkezelni
2014. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az bizony lyukas.
2014. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha félsz, akkor ezt szopogass 1-2 hétig: ARNICA CH9 minden nap 1-szer 5 golyócska (vagy TRAUMEEL 3 napig, naponta 1 tablettát elszopogatni). Így már nem fogsz félni. Menj el az SzTK-ba és kérd meg, hogy nézzék meg és adjanak rá költségvetést (mennyibe fog kerülni) és akkor még mindig hazamehetsz gondolkodni, de akár egyet be is tömethetsz azonnal!
2014. jan. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy kép jó lenne róla, így látatlanul nem lehet megmondani.
2014. jan. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!