Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 hónapja volt fogkő eltávolít...

2 hónapja volt fogkő eltávolításom, enm volt semmi bajom, most keg hirtelen ez?(kép)

Figyelt kérdés

Napi 2x,reggel és este mosom, fogselymezek, puha fogkefével és lacalutot használok, ezek után corsodyllal öblítek. Tegnap reggel fájt az inyem mikor mostam, ma reggelre ilyen lett. Ezzel mégis mit csináljak?


Fog, a piros rész [link]


2021. okt. 31. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyenem, begyulladt kicsit az íny, lehet felsértette valami.

Gingisol ecsetelőt tettem rá, az pár nap alatt segített.

Jobbulást!


(Corsodyllal kapcsolatban csak egy ötlet, elméletileg nem szabad folyamatosan használni, nincs is értelme. Az én fogorvosom két hétig engedte használni. Esetleg kérdezd meg erről a fogorvosodat, ő mit javasol, hány hétig, hónapig használd, milyen időközönként.)

2021. okt. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én úgy látom íny gyulladás
2021. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2021. okt. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a corsodyl nem tartós használatra van
2021. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Corsodyltól hosszútávon magas vérnyomás lehet mellékhatás?
2021. okt. 31. 09:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez már vadhúsos.
2021. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az biztos hogy nem fogselymezel helyesen. A mellette levon mar egy jo adag fogko van vegig az iny menten, es pontosan emiatt alakulnak ki gyulladasok.
2021. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ráadásul el is vannak színeződve a fogaid a corsodyltól
2021. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A Prokudent Sensitive fogselymet használom úgy, ahogy a fogdoki mondta. Az ott hátul fogkrém volt(mert újra néztem és most nincs ott), a fogszineződés meg a képen lévő filter miatt van, hogy jobban lehessen látni a vörös részt.
2021. okt. 31. 11:03
 10/11 A kérdező kommentje:
De ha az a rész fogkő is lett volna, akkor miért 2 foggal arrébb gyulladt volna be, nem ott, ahol a fogkő van?
2021. okt. 31. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!