Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A legtöbb általános fogorvos...

A legtöbb általános fogorvos ki tudja húzni a letört fogat is, amiből már kevés látszik ki?

Figyelt kérdés

Állandóan mosom a fogaim, mégis romlanak lassacskán.

Van alul két rossz hátsó fogam egymás mellett. Egyiken apró lyuk, mellette lévő viszont régebben eltört. Azota sajnos alig maradt belöle és most gyulladás van ott az ínyemen. Fájni nem szokott, csak néha kicsit zsiborog. Csak idegesít, mert hol nagyobb, hol kisebb a duzzanat és már vérmérgezéssel is ijesztgettek a fogászati oldalak.

Nem szeretnék szájsebészetre kerülni. Van rá esély, hogy "normál" fogorvos is le tudja rendezni. Tudom, hogy az egyik menthetetlen, de legalább agyulladás megszűnne. A mellette lévőt még betömheti.


2021. nov. 7. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvos függő
2021. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire van letörve, ha van rajta jó fogás akkor ki tudja húzni. ha nincs akkor szájsebészet. ijesztően hangzik a szájsebészet az biztos, én a múlt héten voltam kettő őrlőfogam szedte ki és semmit nem éreztem.

meg lehet hogy romlik a törött fogad és baj lesz belőle.

úgy tudom ha begyullad a fog akkor az érzéstelenítő se olyan hatékony mint kéne, szerintem minél hamarabb el kéne intézned.

2021. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!