Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Öklendeznem kell, amint...

Öklendeznem kell, amint belenyúlnak a számba, hogy menjek így el fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy ha belenyúl valaki a számba, azonnal ösztönösen öklendezni kezdek. Eddig, ha fogorvoshoz kellett menni, egy foghúzás erelyéig még valahogy kibírtam, de az se volt egyszerű se nekem, se az orvosnak. Így egy fogtömés vagy egyéb dolog szinte szóba se jöhet, ami tovább tart. Próbáltam nyugtatót bevenni, semmit nem ér, csak álmos leszek, Daedalont is próbáltam az sem ér semmit. Itt inkább pszichikai dolog van, ebben biztos vagyok, de az, hogy próbáljak erőt venni magamon nem sokat segít. Az orvosnál is adtak valami illóanyagot, de nem hányingerem van, hanem, ha belenyúl ösztönösen öklendezek, így az sem segített, pedig a nyálelszívót se rakta be és tényleg próbált minél kevesebbet a számba túrkálni. A legszívesebben altatásban kérnék mindent, de az meg 100ezer körül van egy óra, kicsit drága. Egyéb ötlet van valakinek? Vagy bármi ami segíthet, hogy ne kelljen kihúzkodni az összes fogamat?
2021. nov. 9. 05:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyukám is oklendez ha a szájába nyúlnak. Nem tudom mitől. Lehet genetikai defekt?
2021. nov. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakorolj. Nyulkálj a szádba, nyalokázzál, pálcikás jégkrém pálcikájával bökdösd a szád mindenhol. Egyre hosszabban, erősebben, és szép lassan hozzászoksz az érzéshez a szituációhoz.
2021. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!