Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha elöl összetolta nagyon a...

Ha elöl összetolta nagyon a fogaimat a bölcsességfog, akkor nem lett volna mégis indokolt kiszedni? Házilag hogyan tudom kiszedni?

Figyelt kérdés

4,5 év szenvedés és 4 fogorvos után, az az álláspont, hogy van helye.... Már az íny alatt ki tudom tapintani, 4 év után nincs kint, elöl meg teljesen összetolta, kifordította teljesen... Arról nem beszélve, hogy mikor tolja is nagyon tud fájni...


Ennyi év pokol után mire várjak basszus, hogy ki fog nőni.... Hiába van elvileg hely...


Az alatta levő is kifog nőni szerintük, ott egy deka hely sincs neki, a vége kilátszik és rendezést is csinált az is, de hiába... Ott nem tudom mi lesz, mert ott egy milliméter sincs neki...


Jobb oldalt kint van mindkettő, meg sem érzetem, mikor kinőttek...


Budapesten találtam orvost, de nem engedi meg anyám, már 2017-ben nagyon csúnyán tettek velem, hogy minek merészel fájni a fogam , tömetni is csak évekkel később jutottam el. Általános iskolában 1 foghúzás és 3 szétrohadt fogam, azóta köszönheti meg, hogy tulajdon vagy és hiába akartál menni fogat tömetni, ha nem engedték meg, mert tejfog...


2021. nov. 13. 13:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Esküszöm, házilag kiszedném valahogy, vagy várjak még, hogy valahogy kijön?
2021. nov. 13. 13:32
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kiszedni "házilag", felejtsd el ezt az ostobaságot. Két opció van: vársz, amíg kinő vagy felkeresel egy másik fogorvost.
2021. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hete bejelentkeztem fogorvoshoz konzultációra, mondtam szeretném kiszedetni, 1 hétre rá adott időpontot, már a varraszedésen is túlvagyok. Mi ebben a nehéz?
2021. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert nem akarják. Én az itteni magán szájsebészetre mentem be vele, előtte 3 itteni fogorvosnál voltam... Budapesten kiszednék, találtam több helyet, de nem engedik.... Én már 4 éve kiszedettem volna....
2021. nov. 13. 13:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Panorámaröntgent csináltak a fogadról?
2021. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utoljára 2013-ban... De a helyét nézegette az összes...
2021. nov. 13. 13:46
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként az normális szerintetek, hogy azon az oldalon kicsit megdagadt az arcom, ahol ez a fog illetve fogak nőnek? Nem nagyon de érzem, mint mikor érzéstelenítik...
2021. nov. 13. 15:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hazilag kiszednit abszolut nem ertem. Keress fel egy jó es alapos fogorvost! Mindenkeppen panoramarontgennel kezdene!!
2021. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy normális fogorvost, ha duzzadt az arcod valószínű be van gyulladva épp, kvaloszinu kapni fogsz egy antibiotikum kúrát műtét előtt és után, hogy ne 2 hétig ne tudj beszélni (gyulladt fogat műteni emiatt nem szoktak), hanem max 2 napig. Az otthoni megoldást felejtsd el, ez műtétnek számít, gondolom vakbélműtétet, vagy gerincsérvet sem műtenél meg magadnak otthon.
2021. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát én már ott tartok, hogy nem merek odamenni, mert a legutolsó alkalommal nagyon hülyén tettek velem, ogy nincs ott bölcsességfog, mert nem látja... Ja baszki, mert nem nőtt még ki... Akkor még nem volt összenyomja elöl sem ennyire...
2021. nov. 15. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!