Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elég szépen összetolta a...

Elég szépen összetolta a bölcsességfogam az alső fogsoromat, akkor mégsem fog kiférni, mint mondták?

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Fotó?
2019. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, ki kéne műtetni, mielőtt nagyobb gondot okoz.
2019. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Màr rég ki kellett volna szedetni, nem megvàrni amíg összebssza a többit...
2019. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Anyámék nem engedik meg, én ki akartam műtetni mind a négyet, már kb. 2 éve
2019. jan. 30. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha eltörne a karod sem engednék, hogy orvoshoz menj hogy begipszeljék, mert jólvanazúgy, majd összeforr ahogy akar?


Milyen indokkal nem engedik?

Nekem a 2 alsó teljesen vízszintesen nőtt, a fogorvos javasolta, hogy gyorsan szedessem ki őket, mert 1. összetolja a fogakat, 2. nagyon nyomta a melletti lévő gyökerét, azt mondta hogy ha így folytatódik annak is búcsút mondhatok.

2019. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mert hogy egészséges fogat ne akarjak kihúzatni, meg majd úgyis ki fog nőni, meg meg fogom majd köszönni nekik...


Amúgy egyszed nagyon kicsi koromban elestem, meglátszik is a csuklómon, eltört... Arról jut eszembe...

2019. jan. 30. 20:34
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként nálu k az a jó, ha havi egyzser fogat mosol és gusztustalan vagy...


Ja meg ahogy bánnak veled, ki se szóld l, hogy ez fáj...

2019. jan. 31. 05:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Anyádék hülyék! Nekem is teljesen ép volt mind a 4 amikor kiszedettem őket, mint írtam ebből kettőt orvosi javaslatra!

Vidd el a normálisabb szülődet magaddal fogorvoshoz, menjetek el röntgenre, rengeteg embernek soha az életben nem nőlnének ki ha fejre állnának sem, mert olyan irányban vannak... csak tönkreteszik a többit.

Anyukámnak pl semmi nem látszódott ki az egyikből, csak iszonyatosan fájt neki, mikor felvágták az ínyét derült ki, hogy már szét van rohadva...

Hány éves vagy egyébként?

2019. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki fog férni, de összetorlódik a többi. És nem kell a bölcsességfog, anélkül is mindent tökéletesen meg lehet rágni. Plusz annyira hátul van, hogy nem olyan könnyű tökéletesen tisztítani.
2019. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!