Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szegfűszegböl hogyan tudom...

Szegfűszegböl hogyan tudom kivonni az olajat házilag?

Figyelt kérdés
Vasárnap reggel van és semmit nem tudtam aludni. Mivel a szegfűszeg lezsibadztja egy kicsit a számat arra lennék kiváncsi hogy a szegfűszegböl hogyan tudnám kipréselni az olajat? Arra gondoltam hogy kevés vizebe beleöntöm fel forralom és pl egy foghagyma préssel kipréselem. Szerintetek? (Csak ma kel kibírjam mert egyik gyogyszer sem hat)
2021. nov. 14. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
sehogy
2021. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Tudom hogy kivan annyira szárítva már meg minden de ha egy marékkal a számba veszek akkor 5-10 perc mulva kicsit elzsibbad a szám.

2021. nov. 14. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Kávéfőződ van? A kávé helyére teszed a szegfűszeget, ugyanúgy megy bele víz, és átfőzöd. Előtte ha tudod, daráld meg a szegfűszeget. De egyszerűbb ha veszel Gingisol-t, drogériákban is kapható, nem csak gyógyszertárban.
2021. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3#

Köszi az ötletet, veszek majd de holnap már a fogorvos úgy is elintézi hogy ne fájjon.

2021. nov. 14. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!