Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Házi praktika fogfájásra?

Házi praktika fogfájásra?

Figyelt kérdés
hétfőre van időpontom, de nagyon fáj! Szoptatok, szóval túl erős gyógyszert nem vehetek be, a gyenge meg nem használ:S
2010. szept. 4. 15:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
igen, vényköteles. kérdezd meg a szomszédaidat, hátha nekik van.
2010. szept. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem azért akarja megmenteni, mert pénzéhes... hanem mert fogorvos, az a dolga, hogy megmentse a fogat. Meg utána sok ember nem pótoltatja, onnantól kezdve meg pl. egy katasztrófa lesz az ember harapás.


Egyébként próbáld ki, hogy szegfűszeget teszel rá, sokaknak használ. De nem tudom, hogy gyulladt fognál mennyire válik be.

2010. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem a Lidocain spray használt.Gyógyulást kívánok!Amúgy az egyik válaszoló írta,h miután kihúzták másnapra elmúlt.Én 1 hétig szenvedtem miatta,miután kihúzták.Szóval 1 mázlista v.:D
2010. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!