Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A 13 éves lányomnak még...

A 13 éves lányomnak még változatnak a fogai?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A lányom fogai sajnos nem lettek annyira szépek. Az alsó fogsora nagyon szép, de ami jobban látszik a felső, sajnos nem teljesen. A 2 szemfoga hegyes, és az az melletti lévő (mindkét oldalon) olyan kicsi, hogy sem a szefogakkal sem a nagyokkal nem ér össze. Ez még változhat vagy már ne reménykedjünk?

2021. nov. 22. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha lesz fogszabályozója neki. Magától így már nem változik!
2021. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vidd el fogszabályozásra, engem anno nem vittek el és hát meg is van az eredménye, már nem lehet úgy alakítani őket mint fiatalkorban....
2021. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ebben a covid időszakban nem szívesen vinném.


Valamint nem gondolom, hogy a fogszabályzó segítene, mert nem ferde a foga, hanem kicsi. Ezért nem érnek össze. A fogszabályzóval nem lesz nagyobb a foga. Vagy rosszul tudom?

2021. nov. 22. 20:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Nem lesz nagyobb a foga és hidd el megoldják! Nekem is volt fogszabályozásom és nekem is nagyon sz@rul álltak a fogaim. Megoldották.
2021. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vele fogszabályzásra és megnézik mit tudnak vele kezdeni. Össze lehet őket húzni előre...
2021. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok! De #1 tényleg a meg tudná oldani a fogszabályzó azt, hogy ha nem áll ferdén a foga, de túl kicsi és nem ér össze? Ezt hogyan tudná szépen?
2021. nov. 23. 00:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fogorvos, de hidd el megoldják!
2021. nov. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Előttem is elhangzott párszor, Vidd el fogaszabályzó szakorvoshoz!!!! Látni kell élőben azt a fogat,hogy meg tudják mondani, mit lehet vele kezdeni. Az is lehet hogy amit te picinek látsz, az valójában nem pici fog, csak nincs rendesen kinőve. Ezt így látatlanban nem lehet megmondani. Nem sürget az idő, fél év múlva is ugyanilyen lesz a kislány foga, ráérsz akkor elvinni, ha újra kicsit lecsendesedik a covid. Azonban ne halogassátok a covid miatt a fogászati kezelést!

Mi 2020 március óta tapasztaljuk a rendelőben, hogy mindenki későn jön, a covidra fogják, aztán amire azt hiszik hogy tömés, már csak gyokerkezlni vagy húzni lehet. Bocsi tudom ez nem közvetlenül a kérdéshez kapcsolódott, a lényeg h légyszi a covid miatt ne halogassatok semmit, maximum azt várjátok meg amíg lecseng ez a hullám. Időpontot viszont érdemes lehet kérni akár már most, mert attól függ hol éltek, vannak városok ahol hónapokkal későbbre tudnak csak időpontot adni a fogszabisok.

2021. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Persze, amit nem lesz ennyire vészes a helyzet elviszem.


Szegényt egyébként is nagyon bántja, hogy nem olyan szépek a fogai.

2021. nov. 23. 11:59
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nincs a helyzettel... A korona már velünk marad pár évig. Ez csak halogatás, én pont 1 hete voltam fogszabályzáson.
2021. nov. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!