Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Még mindig nem esett ki a...

Még mindig nem esett ki a hátsó tejfogam pedig már elmúltam 17 éves. Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Amikor 7 éves lehetten betömte a fogorvos és rá kb. 1 évre kiesett a tömés de nem mentem el betömetni újra. Már a fogam belső fele és a közepe hiányzik, a maradék teljesen fekete és rohadt. Attól félek, hogy azért nem esett még ki, mert nincs alatta másik fog és ha elmennék fogorvoshoz, kihúzná a fogat és nem lenne ott fogam. (Fent is volt egy tejfogam amit a fogorvos húzott ki és azóta se nőtt a helyére csontfog.) Ha elmennék a fogorvoshoz szerintetek mit tudna csinálni vele?
2010. szept. 5. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Első körben csináltass egy panoráma röntgent, fizetős helyen 2800 Ft szokott lenni, azon látszik hogy nő e alatta a másik fog, vagy nem :)
2010. szept. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál! Azt elfelejtettem írni, hogy fáj is a fogam úgyhogy valószínű mindenképpen kihúznák,nem?
2010. szept. 5. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Hátsó fogaknak nincs tejfog megfelelőjük, ott rögtön a csontfog nő. mennyire van hátul? ezt sokan nem tudják, nekem is nagyon fiatalon húzták ki és akkor derült ki. menj el fogdokihoz és kérdezd meg, ha fáj az nagyon nem jó
2010. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a leghátsó fogak rögtön csontfogként nőnek ki, de ez biztos, hogy tejfog, mert a másik felén ugyan ez a fogam kiesett még úgy 3 évvel ezelőtt.
2010. szept. 5. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
én 20 vagyok és az egyik tejfogam még most sem esett ki. A röntgenből kiderült, hogy alatta van a másik fog. Fogszabályzással lehúzza a doki onnét és a többit is helyrerakja ami nincs a helyén.
2010. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!