Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Örs vezér téri sztk-ban...

Örs vezér téri sztk-ban keresek női fogorvost aki precíz, kedves, nem durván dolgozik és hibátlan munkát ad ki a kezei közül. Ismertek ilyet? Tapasztaltokat szívesen fogadok!

Figyelt kérdés

2021. nov. 22. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Szőke legyen vagy barna?


Állami szektorban nem találsz olyan fogorvost, akit fent leírsz. Magánban sem könnyű ilyet találni.

2021. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
A kérdés kiírása kb ilyen: olyan kocsit keresek, ami olcsó, erős, gyorsan megy, soha nem romlik el, keveset fogyaszt, olcsó hozzá az alkatrész, jól néz ki. Amikor ezt a kocsit megtalálod, akkor fog veled az utcán szembe jönni a doktornő.
2021. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek ilyet. De neki csak magán rendelése van.

Nem találkoztam még olyan sztk-s fogorvossal, aki a felsorolt kritériumoknak megfelelne.

2021. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Aki ilyen, az hülye lenne egy sztk-ban ingyen kezelni a rothadófogúakat.
2021. nov. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Diák vagyok és nem tudom megfizetni a magánorvost, hiába dolgozok is a suli mellett.. nem vagyok amugy sem maganorvos parti, mert pl volt a nogyogyaszom is a korhazban rendelt maganpraxisban delutanonkent, ugyanolyan korulmennyel mint delelott a korhazi rendelesen, es ott is ugyanolyan bunkó volt és nem lehetett tőle kerdezni stb, mindezt vidéken 20 ezer ftert.


Sok orvos rendel (vagy rendelt, mert most volt valami torvenymodositas) sztkban es maganban is. Most o akkor csak maganban tud szepen es jol dolgozni? Hogy van ez?

2021. nov. 23. 00:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs ott. Ajánlani sem tudok senkit az Örsön.
2021. nov. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos csak oda tudok menni ideiglenes lakcímem van Budapesten.
2021. nov. 23. 00:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Amelyik fogorvos elvállalta, hogy adott körzetben lakókat ellátja közfinanszírozott úton, őhozzá tudsz menni. Itt lakcím szerint meg tudod keresni, hogy kihez tartozol: [link]
2021. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!