Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet tenni azért hogy...

Mit lehet tenni azért hogy valakinek olyan szép fogai legyenek mint a tv-be a színészeknek, arra gondolok hogy gyönyörű fehér, legtöbb esetben hibátlan?

Figyelt kérdés
Nekem az első két fogam fehér mit tegyek? Olyasmi mint ami a körmön alakul kifehér, de nekem születésem óta, úgy nőttek a fogaim hogy fehér folttal. Mit tanácsoltok?
2010. jan. 17. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A színészeknek, énekeseknek legalább felének koronája, vagy hídja van ott. Akkor is ha jó volt a foga. Szóval az a tökéletes nem az eredeti.
2010. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Koronákat raknak a régi fogakra (előtte lecsiszolják őket). Akkor lesznek olyan szépek és egyformák, mint a bemondóknak. Nagyon ritka, akinek szép hófehér saját fogai vannak, amik ráadásul olyan egyformák, mint a gyöngyszemek.


De mostanság a koronákat is úgy csinálják, hogy ne legyenek azért nagyon egyformák, mert akkor lerí róluk, hogy mű.. szóval próbálják egy kicsit "ferdíteni", hogy az igazi fogsorhoz hasonlítson.


Ja, és nem olcsó mulatság.:( Nálunk egy korona 50 ezer Ft. (ahova én járok fogorvos)

2010. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! én nem igazán szeretnék műfogakat, csak valami ötletet hogy mit lehetne tenni hogy elől ne legyenek olyanok a fogaim :S
2010. jan. 17. 12:38
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvos meg tudná neked mondani. Sajna mi nem valószínű, hogy tudjuk, mitől lehet fehér folt a fogadon.. lehet, valami vitaminhiány? Ha csak konzultációra elmész, azért nem kell fizetni, és a doki felvilágosít mindenről, a lehetőségekről, árakról is. :)
2010. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nekem is foltos a fogam és nekem a fogorvos azt mondta, hgy ez genetikai adottság, mert a foltoknál mshogy kötött meg a Ca .
2010. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Fogszabályzó+fogfehérítés. Nekem szép egyenes és természetesen fehér. Már más is megjegyzete, szóval kb. "természetes" úton is el lehet érni, nem kell hozzá rögtön korona :D
2010. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
fogszabályzó miért kéne? teljesen rendben vannak a fogaim, csak az a fehérség zavar elől. am köszi a válaszokat!
2010. jan. 17. 12:55
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló :) Te nagyon szerencsés vagy! Azért az ilyen nagyon ritka, jó ha tudod. Természetesen előbb az általad leírt módszert fogja ajálani a fogorvos, de az általánosság nem ez, valljuk be. (én már csak tudom, 12 éve masszívan járok fogorvoshoz... szűrések, fogkő, fogfehérítés, és mégis a koronát javasolja, mert olyan vékonyak az első fogaim, hogy szinte átlátszik a végük, ezért nem is lehet vele mást csinálni).
2010. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én csak a saját példámat hoztam fel. Amúgy hozzá kéne akkro fehéríttetni a többit ha ennyire zavar, 50ezerből otthon is megoldható házi fehérítéssel, ha érdekel, van ilyesmi, csak a fogorvostól kell megkérdezni :)
2010. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Itt most a kérdező fogának nem az a baja, hogy nem elég fehér, hanem hogy foltos (mint néha a körmökön lehet látni azokat a fehér csíkokat). Arra nem megoldás a fogfehérítés.
2010. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!