Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez normális gyógyúlási folyama...

Rocko9 kérdése:

Ez normális gyógyúlási folyamat vagy vissza kéne mennem a fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Tegnap húzták ki a fogam délután. Alsó rágó fogam. Darabokba tudták kiszedni mert nagyon rossz volt a fog sokat szenvedtek vele amíg kiszedték. Kipucolta utana a helyet de azt mondta lehet maradt bennt meg par darab szilank de hogy elvileg az majd magatol kilokodik. Ez nem volt tul megnyugtato de mondom oke. Azt mondta 2 het mulva mennyek vissza megnezi hogyan gyogyul a seb. De viszont ma azt vettem eszre hogy ilyen feheres szurkes sargas a helye ahonnan kihuzta a fogam. Ez normalis lehet? Vagy hivjam fel es mennyek vissza hozza? Ez lehet gennyesedes? Vagy nemtudom mitől lehet.
2021. nov. 24. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez normális, nem gennyesedés. Így gyógyul a seb.
2021. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem minden trutymo genny. Az nyirok, gyogyulas jele, mikor ronda es rossz izu lesz a seb.

A szilank ki fog lokodni. Nekem fel ev mulva teljesen mashol. Mivel szabalyoztak a fogam, eltuntettek a foghijat, nehezen talalt utat. Nem fajt, kicsit latszott, aztan orarol orara jobban, es ki lehetett huzni,egy kis szilankot.

2021. nov. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben akkor megnyugodtam. Köszi szépen :)
2021. nov. 24. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit látsz, az teljesen rendben van, a szájban így gyógyulnak a sebek. Nem szabad piszkálni semmiképp.
2021. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!