Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha kihúzták a fogam múlt...

Ha kihúzták a fogam múlt hétvégén, akkor már öblögethetek vajon kamilla teával?

Figyelt kérdés
Ahogy ki lett húzva éjszaka kifolyt a vér, és alul begyulladt. Múlt hét szombat este húzta ki a haverom. Már a fog helye nem fáj, és nem is vérzik. Vajon most már öblögethetek kamilla teával?

2021. nov. 27. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Persze,már előbb is öblögethettél volna .
2021. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm a választ.
2021. nov. 27. 09:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A haverod fogorvos?
2021. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért akarnál kamillateával öblögetni? Egyébként egy héttel foghúzás után elvileg már lehet.
2021. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért mert alul fogköves, és ahogy ráfolyt a vér éjszaka, úgy begyulladt. A haverom nem fogorvos, de van olyan jó mint az igazi doki. (Rendes fogorvoshoz nem járok.)
2021. nov. 27. 14:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vajon mitől gyulladhatott be a fogköves, elhanyagolt fog meg fogíny, ha a haveroddal huzatod ki….🤦‍♀️
2021. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy fogkő miatt gyulladt be. Évek óta ez van. A gyulladást le tudom vinni. Ha meg majd nem, és annyira mozog azt is kihúzatom. Nem vagyok jó viszonyban a fogorvossal, és oda nem megyek, akármi is lesz. De nem is ez volt a kérdés. Rosszul fogalmaztam meg. Most már mindegy. Köszönöm a kérdésre adott választ. Én zöldet nyomtam :)
2021. nov. 27. 14:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább hagyod, hogy undorítóak legyenek a fogaid és kirohadjanak, de fogorvoshoz nem mész….
2021. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Közel vagyok a 40-hez. Súlyos alkoholista, és intravénás drogfüggő vagyok. Barátnőm/párkapcsolatom valószínű sosem lesz már. Max a macskámat érdekli hogy mi lesz velem, vagy hogy nézek ki. Olyan életet élek amiben minden nap készen kell állnom a halálra. Szerinted, így, ilyen élettel érdekelnek a fogaim?
2021. nov. 27. 16:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Ledöbbentem az utolsó kommenten. Azóta megváltozott az életed kérdező?
2022. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!