Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szégyen az ha valakinek 30...

Szégyen az ha valakinek 30 évesen kivehető fogsora van alul és felül is?

Figyelt kérdés
Sajnos betegség miatt el kellett távolítani minden fogamat mert olyan mértékben be voltak gyulladva hogy törtek lefelé a fogaim. Az anyagi helyzetem miatt nem engedhetem meg magamnak a több százezres vagy milliós kiadást hogy fix fogsor készüljön. Szégyellem az emberek előtt hogy ilyen helyzetben vagyok és nem tudom lesz e így társam az életben aki így elfogad
2021. nov. 28. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
milyen betegség?
2021. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Az a szégyen, hogy a fogorvosi ellátás, fogpótlás szégyentelenül drága. Vagy a fizetésünk olyan kevés, hogy nem engedhetjük meg magunknak.

Anno, én 6 évre vertem magam adósságba, hogy megcsináltassam a fogaimat.

2021. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmilyen az nagyon ciki.
2021. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindenkinek megmondani, hogy protkód van. ha pedig társra találsz, úgyis érzed, mikor említheted meg neki. Lehet, elhagy, de egyszer biztosan lesz, akinek ez nem okoz gondot.

Előre meg ne parázz, hogy senkinek nem kellesz majd így.

Gyűjtsél és idővel megcsináltathatod fixre.

2021. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Az örökölten gyenge, gócos, idióta fogaim törtek ripityára egy baleset miatt huszonévesen. Millióim nem voltak implantátumra, lakást akartam volna egyébként, arra gyűjtögettem. Hát protkós lettem, ránézésre nem is gáz, de én úgy szorongok miatta, hogy hihetetlen. Azóta férjnél vagyok, megtaláltam a párom, minden rendben. De a fogamat akkor sem tudom feldolgozni vagy elfogadni. Mi így jártunk.
2021. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén szólva, ha tényleg betegség miatt mentek tönkre a fogaid, akkor eleve szóba sem kerül semmilyen implantációs megoldás.

Amúgy miért lenne ciki? Nem kell mindenkinek tudnia róla, ha te nem kürtölöd szét, avatatlan szemnek nem fog feltűnni. Az sokkal cikibb, mikor egy fiatalnak foghíjas a mosolya, vagy méterekről kiszúrható, hogy el vannak szuvasodva.

2021. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos hitelem van így is mert nehéz körülmények között élünk amióta haláleset volt a családban én maradtam csak kereső képes testvérem nibcs szóval nem igazán tudok kire számítani. A csont állomány nem engedte az implantációt sem a betegségem. Így jártam nem tudok mit tenni. Hitelt pedig már nem is tudnék vállalni mert így is nehezen élünk
2021. nov. 28. 15:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem szégyen. Rivaldónak is az volt.
2021. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szégyen, az a gáz,amikor valakinek egyáltalán nincs semmilyen foga. A mamámnak is kivehető fogsora van, ha nem tudnám, meg nem mondanám, hogy kivehető, van normális fogsora oszt kész.
2021. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
50 èvesen is szègyen.
2021. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!