Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj a fogam, a tömés...

Nagyon fáj a fogam, a tömés alatt, a szemem is fel dagadt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma beszéltünk az orvossal és azt mondta holnap háromkor meg mondja mikor lenne jó.De nekem nagyon fáj.Be volt tömve és alatta fáj.FÁjdalmas lesz?A jobb szemem meg meg van dagadva...ésa tömés felett genny zacsó van.
2010. szept. 5. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj ügyeletre. Mert aztán valami szövődményes sz.r és utána lehet hozzá sem tud nyúlni ha be van gyulladva csak ha legyógyszerezte a gyulladást addig meg megpusztulsz a fájdalomtól. Szóval inkább menj el az ügyeletre.
2010. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Az ügyeleten kihúzzák, szerintem bírd ki valahogy holnap háromig!
2010. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát nincs más választásom..csak remélem holnap lesz szabad hely..mert bele pusztulok
2010. szept. 5. 18:54
 4/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Ki kellene fúrni, hogy egy csatornán a genny le tudjon jönni és antibiotikumot kellene szedni, ami receptköteles (Dalacin C) vagy minimum Cataflamot szedjél.

Ha van valakinek a közeledben, kezd el szedni nyugodtan (ha nem vagy gyógyszerérzékeny) vagy meg lehet próbálni megkörnyékezni egy patikust is, hogy majd viszed a receptet utólag stb.

Vannak olyan fogászatok, ahol a fenti megnyitást is megcsinálják, nem csak húznak és fel is írják a gyógyszert. Ne halogasd, mert csak rosszabb lesz.

2010. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rátömtek a rossz fogra,inyed meg jól be van gyulladva:/ Nem irigyellek,mert tudom milyen rossz!!:( Minnél elöbb menj fogorvoshoz és kifúrják újra,kitisztitják a fogad esetleg antibiotikumot tesznek bele,majd késöbb betömik...,mielöbbi jobbulást,a mai estére meg kitartást és fájdalomcsillapitót!!
2010. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már 3szer voltam a fogdokinál...először nem fájt.most jöttem a másodikról..most se fáj:)köszönöm a válaszokat
2010. szept. 9. 10:48
 7/7 A kérdező kommentje:
2szer*
2010. szept. 10. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!