Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfogat kinek húzták...

Bölcsességfogat kinek húzták már?Milyen tapasztalataid vannak?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem húztak kettőt, egy felsőt és egy alsót. Nem éreztem semmit, utána sem fájt. Magánrendelőben csinálták.

N

2021. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kint fog a fogad vagy íny alatt?Mennyi ideig tartott?Utána lévő napokban fájt?Varratot kaptál?Köszi!!
2021. dec. 2. 16:21
 3/14 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés:Neked csináltak ct-t előtte?Kolléganőm mondta,hogy neki ragaszkodott hozzá az orvosa,mert hogy csak úgy biztonságos a húzás és csak a CT 40 000 Ft-ba került..Én még ilyet nem hallottam,nekem csak panoráma röntgen felvétel készítettek
2021. dec. 2. 16:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem csináltak CT-t, csak panoráma röntgent. A fogam teljesen kint volt. Maga a húzás az lehet, hogy csak egy perc volt, észre sem vettem, már kint volt. Ami kicsit tovább tart, hogy meg kell várni, míg hát az érzéstelenítő. Varta nem volt, ez begyógyul magától. Utána sem fájt, mikor elmúlt az érzéstelenítő hatása, már ehettem is. A kolléganődnek lehet, hogy problémás foga volt, azért kellett a CT. Alapesetben ez nem nagy cucc, hiszen tulajdonképpen tejfog, azt hiszem, gyökere sincs. Drukkolok neked.
2021. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

*hát

*Varta

Hülye telefon, összevissza ír, bocsi

2021. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

*varrat

Képtelen leírni ezt a szót 🤣🤣🤣

2021. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint az elsőnek. Megszurt az ugyeletes hölgy, 20mpig vagy meg annyit se nyekergette semmit nem éreztem úgy kiszedte. Rá 3 napra kb be is gyogyult. Örültem, hogy ilyen jól sikerült.
2021. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedves Első!Ez megnyugtató!

7-es neked alsó fogadat húztak?Állítólag az a nehezebb..

nekem is kint van a fog,csak elszuvasodott

2021. dec. 2. 19:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Alsó, kb semmi nem volt.. :) Nem éreztem fájdalmat.
2021. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a negyede le vol torve, nem volt problema.
2021. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!