Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a jó fogmosás titka? Ki...

Mi a jó fogmosás titka? Ki hogyan csinálja milyen fogkefe milyen szájvízzel?

Figyelt kérdés
2021. dec. 10. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogkrémmel mosunk fogat, nem szájvízzel.
2021. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sűrű szövésű, soft fogkefe, fentről lefelé fogmosás söprő mozdulatokkal, Elmex fogkrém, fogselyem. Nekem egyértelműen látszik már az eredmény, így nincs fogkövem június óta. Fogorvos “tanított” be erre a műveletre.
2021. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elektromos fogkefe vált be. Sosem fogom tudni magamnak ennyire jól mosni a fogamat, akárhogy dörzsölöm. Szerintem megéri elektromos fogkefére váltani, hogyha fontos neked a szájhigiénia.
2021. dec. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
most lehet én vagyok proli, de mit számít hogyan mosunk fogat? Csak reggelente mosok fogat, kb 10-15 másodperc, és kész. Nincs lepedék a fogamon, se kajamaradék a fogaim között soha, és 28 év alatt még 1 rossz fogam nem volt. Szájvizet is csak akkor használtam este ha volt csajom, mert reggelente büdös a szám, de ez kit érdekel, úgy is mosok fogat rögtön felkelés után, persze ha valaki van melletted reggel akkor már gáz :D
2022. jan. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző akkor te hálás lehetsz....én reggel este mostam a fogam mindig és Listerinet is használok, meg rágót. Sokáig colát és üdítőket sem ittam... és mégis szinte az összes tömött, már hármat ki is kellett húzni, van amelyiken korona van. Sajnos genetika kérdése is ez, hálás lehetsz, ha neked nem romlanak a fogaid.
2022. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!