Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzatnátok a fogatok, ha a...

Kihúzatnátok a fogatok, ha a fogorvos azt mondja, hogy beteg a fog, de ti nem érzitek rossznak?

Figyelt kérdés
Voltam panoráma röntgenten, és utána mondta az orvos, hogy az egyik örlő fogat ki kellene húzni, mert beteg a fog. Nagy ijedségemben azt is el felejtettem megkérdezni, hogy pontosan mi a baja. Jövőhéten megyek vissza, csak érdekel, hogy más, hogy döntene. (Én kihúzatom, mert hiszek neki, csak furcsa)
2021. dec. 12. 17:56
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Hát, mégiscsak ő tanult és diplomázott az orvosin.
2021. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fogorvosom megmutatja a röntgent
2021. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nekem nem okoz problémát, lehet, hogy kikérném más orvos véleményét is. Amúgy ha tényleg szükségesnek látnák, akkor én nem tiltakoznék ellene, hiszeb ki vagyok én, hogy mások tudását felülbíráljam?

De ismerek olyan embert, aki még akkor sem húzatja ki, ha látványosan rohad, problémás. Csak akkor megy fogorvoshozz, ha már létezni nem tud a fájdalomtól.

2021. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Semmiképp sem. Elmennék még minimum 2-3 orvoshoz és kérnék véleményt. Ha pl felső akkor még a gyökérkezelés után is lehet pl rezekálni is (levágni a gyökércsúcsot, a körülötte levő gyulladást kitisztítani stb) Nem húzatnám csak így ki.
2021. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!